Дитячий табір

«Пізнаємо традиції. Гуцульщина» в Карпатах, Верховина

Дата: 14.07 - 25.07.2024

Час: 08:00 - 19:00

Попередній перегляд заходу «Пізнаємо традиції. Гуцульщина» в Карпатах, Верховина

Опис

СпільноТабори поєднують в собі активний відпочинок та релакс, пізнання себе, світу, наших традицій. Ми пізнаємо Україну разом. І все це ґрунтується на цінностях Спільношколи та на принципі «Навчання протягом життя». Вже чотири роки поспіль ми організовуємо літні денні табори. А з 2022 року за запитом учнів школи та їх батьків почали організовувати виїзні табори два рази в рік з метою відпочинку, відновлення психоемоційного стану дітей, дослідження нових місцевостей та отримання нових знань і навичок, які не входять в навчальну програму.


 

Формат

Онлайн
Офлайн

Для кого

Для дітей

8-16 років

Вікові групи

Середня школа

від 10 до 15 років (5 - 9 клас)

Розклад

14.07 - 25.07.2024 (Час: 08:00 - 19:00)
Додаткова інформація

СпільноТабори поєднують в собі активний відпочинок та релакс, пізнання себе, світу, наших традицій. Ми пізнаємо Україну разом. І все це ґрунтується на цінностях Спільношколи та на принципі «Навчання протягом життя».

Харчування: здорове та збалансоване 3-разове харчування – сніданок, обід, вечеря.

Медичне обслуговування: поліклініка та лікарня знаходяться зовсім поряд. Команда проходила підготовку для надання первинної допомоги.

Безпека: Безпека дітей є нашим пріоритетом. Тому, ми обрали цю локацію, яка знаходиться поза межами тривог. Проте, локація має укриття.

Програма: насичена, пізнавальна та, в одночас, гармонійна і заспокійлива програма включає такі активності. Детальніше за посиланням: https://spilno.space/camps/hutsulshchyna

Категорії

Відпочинок

Вартість

19 000 грн.
Додаткова інформація

За умови раннього бронювання до 01.05.2024 вартість складає 18000 грн.

Мови проведення

Українська

Інформація для запису

Телефон
+380951206700
Електронна пошта
[email protected]

Місце проведення

Локація
Маркер адреси

🇺🇦Україна, Верховина

Як нас знайти?

селище Верховина вважається столицею Гуцульщини. Тут знаходиться все необхідне для літнього відпочинку: більше 20 автентичних музеїв, свіже повітря, надзвичайно мальовнича природа, чисті джерельні води Чорного Черемошу, а також прекрасні гори Карпат.