Про проєкт

Вітаю! Мене звуть Ірина Єцкало, я автор і куратор проєкту з добору приватних освітніх закладів в Україні та за її межами.


Історія School Navigator почалась ще у 2020 році з визначення проблеми у батьків, які намагалися обрати для своїх дітей приватну школу відповідно до їх критеріїв:
- розташування,
- оплата за навчання,
- навчальна програма,
- кількість дітей в школі та класі,
- наявність гуртків та позашкільної активності,
- графік роботи,
- безпекові заходи,
- лагідна адаптація,
- врахування особливостей і схильностей дитини тощо.


Так, у 2020-му ми запустили послугу з індивідуальним добором приватної школи для дитини. В нашій базі вже було досить багато шкіл та критеріїв, за якими батьки обирають школу. Також була можливість провести консультацію з психологом для визначення не лише бачення батьків, а і напрямків розвитку для дитини. Однак ця послуга мала певні обмеження, бо реалізовувалась в ручному супроводі та виходила досить дороговартісною.

За цей час ми проаналізували майже сотню запитів батьків. В них було багато спільного та відмінного водночас. Ми вирішили запропонувати швидке і доступне рішення, зберігши при цьому точність відпрацювання запиту.

У 2022 році ми спроєктували онлайн-платформу, яка автоматично добирає список найбільш підхожих шкіл за обраними критеріями. Уніфікована сторінка кожної школи спрощує можливість аналізу інформації для батьків. Не кожна приватна школа має сайт, а якщо і є, то в багатьох випадках він є недружнім до користувача (якщо він взагалі є).

Ми поставили в пріоритет зручність пошуку інформації. У батьків тепер є можливість додати найбільш вподобані школи до списку «Улюблені», що набагато спростить пошук шкіл, що зацікавили, і не загубити їх. Через сторінку школи на нашій платформі батькам буде доступна опція запису на зустріч-знайомство зі школою. Дуже зручно, бо зберігає час і скорочує зайві дії для досягнення бажаного результату у виборі школи.


Після 24 лютого 2022 року на платформі з’явилась можливість шукати школу не тільки в Києві, а по всій Україні та за кордоном, а також враховувати такі параметри, як наявність укриття, генератора тощо.

Проєкт постійно розширюється та впроваджує нові напрямки. Вже найближчим часом буде доступним добір дитячих садочків та позашкільних активностей, таких як музичні та спортивні школи, курси фінансової грамотності для дітей, танцювальні гуртки та артстудії.

Ми зберігаємо ваш час і нерви й одразу обираємо з вами те, що потрібно. Дитина буде з радістю бігти на навчання, а ви – тішитись її успіхами та досягненнями.