Правила користування сайтом

Мета правил: позначити межі, дотримання яких необхідне для користування сайтом

https://schoolnavigator.com.ua (надалі – «Сайт»)

Правила сформульовані з урахуванням законодавства України.

Загальні положення:

1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати від відвідувачів виконання цих правил.

2. Незнання правил відвідувачами не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.

3. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідності з українським та міжнародним законодавством про авторське право та суміжні права.

4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформаційних статей, коментарів та блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на сторінках сайту, можуть не збігатися з думками і позицією редакції.

5. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.

Користування сайтом:

1. Читачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою https://schoolnavigator.com.ua

2. Використовувати інтерактивні ресурси сайту може кожен, хто зареєструється, вказавши своє ім'я, прізвище і діючу електронну адресу.

3. Тільки зареєстровані користувачі сайту мають можливість реєструвати та розміщувати інформацію про себе, освітній заклад, власником або офіційним представником якого він є, залишати свої повідомлення, коментарі та відгуки, завантажувати фото та відео матеріали, користуватись платними можливостями сайту.

На сайті заборонено:

1. Нецензурні вислови, висловлення порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.

2. Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей та всіх учасників ресурсу.

3. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.

4. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування військового конфлікту.

5. Прямі й непрямі образи, зокрема політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, у тому числі через національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання.

6. Реклама

7. Комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження, не стосуються тематики ресурсу.

8.Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

9. Категорично заборонений флуд (множинне повторення текстових заготовок).

Модеpування:

1. Адміністрація сайту залишає за собою право на модерування будь якої інформації розміщеної користувачами на сайті

2. Якщо на розміщену інформацію надійшли скарги від користувачів, модератор переглядає її та модерує.

3. Якщо модератор, прочитавши розміщену інформацію, зробив висновок, що вона порушує правила ресурсу, він має право її видалити.

4. Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати нам за адресою електронної пошти [email protected]

Підсумкові положення:

1. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набувають чинності з моменту опублікування на Сайті правил нової редакції.

2. Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який разово чи систематично порушує ці правила.

3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за недостовірність даних внесених власником або офіційним представником освітнього закладу, який реєстрував цей заклад на сайті, про цей заклад, події та вакансії.

4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.

5. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

6. Адміністрація завжди готова взяти до уваги побажання і пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу. Ви можете написати нам за адресою електронної пошти [email protected]

Вказівки переходу на інші сайти:

Для зручності цей Сайт може містити вказівники переходу на інші сайти. І хоча Адміністрація докладає зусилля, щоб упевнитися в надійності інших сайтів, ми не несемо ніякої відповідальності за використання вами інших сайтів або за збиток будь-якого роду, заподіяний в результаті їх використання.

Ми рекомендуємо відвідувачам/користувачам перед розміщенням своєї особистої інформації (персональних даних) на інших сайтах уважно ознайомитися з їхньою політикою конфіденційності та/або правилами користування сайтом.