Статті
Батькам
14 Лютого 2024

Шукаєте школу в Святошинському районі Києва? Ласкаво просимо до гімназії «Холлі»

Знайомство з київською гімназією «Холлі»

Попередній перегляд автора Ірина Єцкало
Ірина Єцкало
Попередній перегляд статті Шукаєте школу в Святошинському районі Києва? Ласкаво просимо до гімназії «Холлі»

School Navigator – cервіс пошуку освітніх закладів для дітей. Нашою місією є спрощення вибору школи та додаткових освітніх послуг, які максимально відповідають запитам батьків і потребам дітей. Тож у цьому циклі статей ми спілкуємося зі школами й знайомимо вас із ними ближче.

Директорка Ольга Ейсмонт розповіла про заснування, унікальність та особливості навчання в гімназії «Холлі», що знаходиться у Святошинському районі міста Києва.

Розкажіть про історію створення закладу. З чого все почалося?

Усе почалось з заснування дитячого клубу 10 років тому. У ньому ми зібрали найкращих педагогів нашого району й створили заклад із сервісом, який кардинально відрізнявся від наявних на той момент у Святошинському районі. Через 4 роки ми відкрили дитячий садочок, який зарекомендував себе як найкращий приватний дошкільний заклад. До нас завжди була черга охочих. Батьки випускників нашого садочка постійно зверталися до керівника з проханням відкрити початкову школу. Коронавірус трохи відтермінував цю подію, але попри труднощі, ми все одно зростали та відкрили початкову школу у 2021 році. А вже в 2024 році ми стали гімназією й вирішили набирати 5 клас. 

У чому особливість вашої школи? Що найбільше цінують учні та батьки у вашому закладі?

Особливість нашої школи полягає в:

 • індивідуальному підході до кожної дитини (ми цінуємо її насамперед як особистість та допомагаємо розкривати сильні сторони);
 • якісному навчанні;
 • можливості підключатися до уроків онлайн під час хвороби, аби не пропускати матеріал;
 • поглибленому вивченні англійської мови;
 • сучасному обладнанні, яке дає можливість проводити інтерактивні уроки.

Які іноземні мови вивчають ваші учні та починаючи з якого класу?

З першого класу наші учні вивчають англійську мову тричі на тиждень і відвідують Speaking Club. Уже з другого семестру другого класу можна додатково вивчати німецьку мову.

Чи є у вас домашні завдання?

Девіз нашої школи – ніяких домашніх завдань.

Які гуртки можуть відвідувати ваші учні на базі школи? Чи треба додатково оплачувати їх?

На базі школи діти можуть відвідувати наступні заняття, які вже входять у вартість навчання

 • основи фінансової грамотності;
 • проєктна діяльність;
 • ейдетика;
 • світ орігамі;
 • творча майстерня (знайомство з термомозаїкою, різними методами шиття та плетіння з ниток тощо);
 • дискотека.

А за додаткову плату можна обрати ще такі секції, як:

 • футбол;
 • малювання;
 • ментальна арифметика;
 • танці;
 • айкідо;
 • робототехніка.

Чи є у вас шкільний психолог? 

Так, у дітей присутній один урок на тиждень з психологом. Метою таких занять є розвиток вміння дітей взаємодіяти один з одним та впевнено почуватися в соціумі.

Розкажіть про безпеку у вашій школі. Чи є укриття, охорона, відеоспостереження? Як ви працювали під час відключень електроенергії?

Під час тривоги діти переходять у коридор на першому поверсі, який відповідає правилам двох стін. Наше приміщення оглядали працівники ДСНС та надали підтвердження, що цей коридор є безпечним для дітей. У приміщенні присутнє відеоспостереження, також є охоронна система (користуємось послугами “Шерифу”). До відключень електроенергії ми готові, оскільки в нас встановлений генератор. Минулого року під час відключень ми надавали повний перелік своїх послуг як офлайн, так і онлайн.

Як організовано харчування в школі?

Ми користуємося послугами кейтерингу, надаємо можливість замовити безлактозну, безглютенову або вегетаріанську дієти. Харчування сплачується окремо від вартості навчання.

Вартість харчування: обід 95 грн/день, обід+полуденок 140 грн/день, сніданок+обід+полуденок 195грн/день.

Яка вартість навчання? 

Є два пакети:

✔️базовий (входить перебування повного дня у школі, навчальна програма, фінансова грамотність, проєктна діяльність, заняття з психологом, творча майстерня): 14 000 грн/місяць та додатково сплачується харчування.

✔️розширений (входить базовий пакет + ментальна арифметика та спортивна секція на вибір - айкідо чи танці): 15 000 грн/місяць + харчування.

Також при вступі до школи сплачується вступний внесок у розмірі 10 000 грн, при переході з класу в клас сплачується щорічний внесок у розмірі 5000 грн. Надаємо знижку 10% на другу дитину.

Як можна познайомитися з вами ближче?

Наразі ми набираємо учнів до 1-5 класів. Батьки можуть завітати до нашої школи на екскурсію разом з дитиною, оглянути приміщення, познайомитись з директором, завучем та вчителями. Після екскурсії дитина може завітати на безоплатний пробний день, де познайомиться з дітками, з її майбутніми вчителями безпосередньо під час навчального процесу та зможе поринути в атмосферу нашої школи. 

Адреса школи: м. Київ, бульвар Кольцова, 14Д.

Номер телефону, за яким можуть звертатися батьки: 099 201 42 33 (Telegram, Viber), 073 227 72 34.

Детальніше про гімназію «Холлі» читайте тут

 

Доєднуйтеся до наших сторінок у ФейсбуціІнстаґрамі та телеґрам-каналу, щоб бути в курсі освітніх тенденцій

Продовжити Читати