The British International School, Ukraine (Британська міжнародна школа в Україні - BISU) була заснована у 1997 році. Вона стала першим закладом в Україні, що запропонував британський пiдхiд до освiти.
Також BISU була першою міжнародною школою в Україні, що отримала повну акредитацію Кембриджської екзаменаційної комісії для викладання всіх предметів за британською освітньою програмою.
Протягом 27 років BISU зберігає та просуває британські цінності та академічну етику на основі програми Cambridge International Pathway, яка має давні традиції досконалості. Найкращі приклади – Оксфорд та Кембридж. Цi бездоганнi заклади освiти вiдомi своїми ретельними методами навчання, оцінювання та відстеження академічного розвитку кожного учня.
Наша школа є членом Ради міжнародних британських шкіл (COBIS) – асоціації, яка об'єднує понад 450 шкіл у 80 країнах світу. Це означає, що учні BISU в Україні здобувають освіту того ж рівня, що й у найкращих школах Великобританії.
Батьки обирають британськi школи через їхню широку, збалансовану освiтню програму, що допомагає учням опанувати знання та навички, необхiднi для вступу до провiдних унiверситетiв за кордоном. Учні BISU можуть скласти іспити Cambridge iGCSE та отримати диплом IB (міжнародний бакалаврат) або кваліфікацію A Level.
Також наша школа отримала престижну нагороду від EAL Academy – "Золотий знак якості EAL" (English as an Additional Language). Він присуджується лише тим закладам, де діти успішно опановують англійську, яка не є їхньою рідною мовою.
Зараз BISU вважають однією з найпрестижніших міжнародних шкіл країни, що надає високоякісну освіту учням віком від 3 до 18 років.
Кваліфікація та навички, отримані учнями в BISU, дозволяють їм здобувати вищу освіту та будувати успішну кар'єру в будь-якій країні світу.
– 46% випускників BISU було зараховано до ТОП-200 міжнародних університетів;
– 63% випускників BISU вступили до університетів Великої Британії;
– 81% випускників BISU вступили до вишів свого першого вибору.
В які виші вступають наші учні:
– Королівський коледж в Лондоні (King's College London);
– Імперський коледж в Лондоні (Imperial College London);
– Коледж Д’Овербрука в Оксфорді (D’Overbroeck’s College in Oxford);
– Манчестерський університет (University of Manchester);
– Лондонська школа економіки та політичних наук (London School of Economics and Political Science);
– Ексетерський університет (University of Exeter);
– Університетський коледж Лондона (University College London);
– Варшавський університет (University of Warsaw);
– Уорікський університет (University of Warwick);
– Квінслендський університет (University of Queensland);
– Амстердамський університет (University of Amsterdam);
– Гронінгенський університет (University of Groningen);
– Віденський університет (University of Vienna).